Hakkımızda | Sembol Kent Başiskele - Kocaeli
Sembol Kent
 
 

Zekai İren

1965 yılında Kocaeli/Karamürsel de dünyaya gelmiştir.İlköğrenim ve lise tahsilini Karamürsel de yüksek öğrenimini Newport Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.Çalışmaya lise yıllarında başladı.Radyo ve Televizyon tamirciliği yapmıştır.Ticari hayatına beyaz eşya ve mağazacılıkla başlamıştır.Karamürsel,Gölcük,İzmit,Derince ve Kartepe de mağazalar açmıştır.1966 yılında kendisi tarafından Eren Group kurulmuştur.Eren Group Marmara bölgesinde hizmet vermekte olan bir şirkettir.Group bünyesinde üç şirket barındırmaktadır.

1996 yılında çalışmalarına Karamürsel de Eren Dayanıklı Tük. Mad. İnş. Ltd, Şti. ile başlayan Eren Group İzmit Merkez consept,Gölcük,Derince ve Kartepe mağzaları ile hızlı ve sağlam adımlarla sektörde yerini almıştır.Türkiye 'nin en büyük mobilyacılar sitesi Mobeskoda 1.600 metre kare alana sahip mağazasıyla Origami mobilyanın bayiliğini yürütmektedir.İren Faaliyetlerine turizm sektöriyle devam etti.Karamürsel de deniz kenarında dört dönüm arazi üzerinde olan Albayrak Turistik ve Spor Tesisleri İnş. Tic. Ltd.Şti ile bistro tarzı restorantıyla hizmet sunmaktadır.Dört dönüm arazi üzerinde olan tesislerin içerisinde 2 adet halı saha,1 adet tenis kortu,250 metre kare kapalı ve 750 metre kare açık kafeteryası bulunmaktadır.

1999 yılında Zekai İren tarafından faaliyete geçen üçüncü şirketi Marmara Enerji ile elektrik ve taahhüt işlerinin yanı sıra birçok projeye imza atmıştır.Hayat Holding bünyesi altında bulunan Limaş Liman Hizmetleri A.Ş 'nin tüm elektrik işlerini yürütmüştür.Uzun yıllardır yatırımlar yapan Eren Group Yönetim Kurulu Başkanı Zekai İren 2011 yılında ilk inşaat projesi olan Sembol Kenti 10.000 metre karelik arazi alanına inşa etmiştir.Kocaelinin Sanayi Bölgesinden uzakta tam bir cazibe merkezi olan Başiskelede yeni bir yaşam alanı oluşturmuştur.Zekai İren 2002-2009 yılları arasında Karamürsel de 2 dönem üst üste Ak Parti İlçe Başkanlığı yapmıştır.Evli ve 3 oğlu vardır.

 

 
Hakkımızda

İzmitin merkezine çok yakın manzarasıyla, sakinliği ve güzel havasıyla hem şehir içinde hem şehir dışında muhteşem bir yaşam sizleri bekliyor.Havasının temizliği,körfez manzarası,izmitin merkezine olan yakınlığı,gerçek anlamda yeşil ile mavinin buluşma noktasıdır. SEMBOLKENT ten aldığınız daire ile sadece yeni bir

Devamı>>
 
 
Projeden Görseller
 
 
İletişim | Sembol Kent Başiskele - Kocaeli
0 262 321 60 60
Danışma ve Müşteri Hattı
Sanal Tur | Sembol Kent Başiskele - Kocaeli
360' Sanal Tur
Panoromik Gezinti İçin Tıklayınız
Online | Sembol Kent Başiskele - Kocaeli
Online Katalog
Bizi daha yakından tanıyın
Takip Edin
Eren Grup Güvencesiyle